Category: DEFAULT

9 Replies to “ Stanbol (Instrumental) - Claire Zalamansky - Gül Pembe Chants Du Sefarland (CD, Album) ”

  1. Nxënësit e Shkollës së muzikës në Ulqin Simon Simonoviq (9 vjeç) dhe Millosh Lekoviq (8 vjeç), në klasën e profesorit të fizarmonikës Jozo Jakoviq, kanë marrë pjesë në Garën e VII internacionale të harmonikës në Knjazhevac, Serbi.
  2. Artisti i njohur jep lajmin e ëmbël: Baba për herë të dytë. Xing. E Premte 13 Shtator , / Kategoria Showbiz nga Bota / Read in English.
  3. Jun 22,  · Morceau 1 du LP Ensemble Instrumental National du Mali. Bob Marley - Running Away / Crazy Bald Head - 11/30/ - Oakland Auditorium (Official) - Duration: Bob Marley On MV Recommended for you.
  4. Fathi Bayouth ishte një oficer dhe doktor i respektuar në ushtrinë tuniziane, por të martën mbrëma në aeroportin e Stambollit.
  5. Sopranistki Deborah Roberts in Rebecca Outram ter mezzosopranistka Catherine King so v ansamblu predstavile italijanske madrigale iz stoletja.
  6. Vārds, uzvārds Klubs Valsts; 1: Rauls Liepiņš / Elizabete Dimante: Mario: Latvia: 2: Aleksejs Deņisenko / Anna Marija Bajeva: Elfs: Latvia: 3: Vladimirs Jegorovs.
  7. Nje dite si kjo Idriz Guri Në 13 qershor u nda nga jeta atdhetari Idriz Guri, i cili mori pjesë në lidhjet patriotike, ishte nismëtar për hapjen e klubeve patriotike shqiptare, si dhe ndihmoi në hapjen e shkollës së parë shqipe në krahinën e Gjirokastrës, ndërkohë shkroi e botoi mjaft poezi (bastune alegorike), ku godiste shtypjen e popullit.
  8. Interneta vietne notislv, ar mērķi uzlabot piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, līdzīgi kā citas mājas lapas, izmanto sīkdatnes jeb sīkfailus, jeb "kūkijus" (angļu: cookie "cepums").

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *